ultrasonografia sprzedaż doradztwo

Sprzedaż - sprzedam aparat USG

Sprzedaż

Doświadczony handlowiec wie, że danemu klientowi może sprzedać swój produkt tylko  jeden raz. Kolejnych zakupów dokonują sami klienci. Dlatego nie wystarczy zadeklarować: „sprzedam aparat USG" gdyż w przypadku sprzedaży USG tak istotne są szerokie kompetencje doradcze oraz pełna opieka posprzedażowa poprzedzone analizą potrzeb klienta. Te dwa czynniki pozwalają zbudować trwałą i satysfakcjonującą dla obu stron relację. 

Firma Medprime, niezależnie czy oferuje aparat USG z górnej półki czy tanie ultrasonografy do podstawowej oceny pacjenta, gwarantuje koncepcyjne podejście do sprzedaży. Dzięki temu już pierwszy aparat USG zakupiony w firmie to gwarancja długotrwałej współpracy.

 

 

Oferta

Philips ClearVue

Aparaty rodziny ClearVue marki Philips to pierwsze tak kompaktowe, multidyscyplinarne i mobilne aparaty ultrasonograficzne przeznaczone dla lekarzy każdej specjalizacji wykonujących badania USG. Aparaty USG Philips ClearVue są przeznaczone przede wszystkim do zastosowań w prywatnych gabinetach, POZ-tach oraz poradniach przyszpitalnych, dla których stosunek jakość/cena stanowi przy kupnie aparatu ultrasonograficznego podstawowe kryterium wyboru.

Philips HD5

Aparat Philips HD5 został zaprojektowany z myślą o intensywnej eksploatacji. HD5 to mnogość funkcji, zaawansowane technologie i marka wiodącego producenta ultrasonografów dostępna za wyjątkowo niską cenę.

SonoScape X3

SonoScape X3 to przenośny, elegancki, wszechstronny i wysoce funkcjonalny aparat usg z 15.6” monitorem przeznaczony dla wszystkich, którzy używają ultrasonografii w codziennej pracy i we wszystkich miejscach.

 

WYPRZEDAŻ MAGAZYNOWA - Aparaty USG firmy CHISON

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą w zakładce GIEŁDA USG. W ofercie znajdziecie Państwo między innymi nowe i używane aparaty ultrasonograficzne firmy Chison - wiodącego chińskiego producenta, Wszystkie oferowane aparaty USG pochodzą z polskiej dystrybucji