ultrasonografia sprzedaż doradztwo

Giełda

Giełda

Giełda aparatów USG to serwis stworzony przez firmę Medprime w oparciu o wieloletnie doświadczenie w sprzedaży ultrasonografów. Mając na uwadze potrzeby i uwarunkowania zakupowe nabywców aparatów USG, oferuje możliwość skutecznego kojarzenia sprzedającego  z potencjalnym kupującym USG. Punktem wyjścia w tym procesie są faktyczne potrzeby diagnostyczne lekarza poszukującego odpowiedniego aparatu ultrasonograficznego. Ogłoszeniodawca natomiast korzysta ze wsparcia handlowego, które pozwoli mu w korzystny sposób zaprezentować oraz możliwie szybko sprzedać używany aparat USG. Giełda aparatów ultrasonograficznych gromadzi przede wszystkim oferty na używane, rekondycjonowane, poleasingowe i demonstracyjne aparaty USG.

Bezpieczeństwo oraz komfort korzystania z serwisu zapewniają Zasady korzystania z Giełdy oraz Polityka prywatności, których akceptacja warunkuje możliwość zamieszczania ogłoszeń.

Ogłoszenie

Numer ogłoszenia: 71770 Data publikacji: 28-01-2019

Chison Q5 - PODEMONSTRACYJNY

cena: 37.000,00 PLN Brutto

lokalizacja: mazowieckie
liczba głowic: 2

Sprzedam aparat USG jednego z wiodących chińskich producentów aparatów ultrasonograficznych. Aparat Chison Q5 wraz z wózkiem i dwiema głowicami konweks i linia to idealny wybór dla lekarzy ortopedów, chirurgów oraz fizjoterapeutów. Oferowany aparat USG jest aparatem demonstracyjnym. Stan dobry. Posiada w standardzie opcje automatycznego pomiaru IMT, DICOM, oraz pełne pakiety pomiarowe.