ultrasonografia sprzedaż doradztwo

Firma

Firma

Firma Medprime powstała na bazie doświadczeń własnych, przyjaciół biznesowych, konkurentów, a przede wszystkim placówek służby zdrowia, lekarzy i pacjentów. Wizję firmy ugruntowało blisko 20-sto letnie działanie na bardzo zróżnicowanym rynku medycznym, głównie w obszarze ultrasonografii. Ambicją firmy jest dostarczanie nowatorskiej oferty sprzedażowej zaspokajającej w pełni potrzeby środowiska medycznego.

Medpirme opiera swoją działalność na spojrzeniu z szerokiej perspektywy na zmieniające się stale realia rynku medycznego. Reaguje na te zmiany w sposób elastyczny i dynamiczny, pozostając przede wszystkim w zgodzie z etyką i wyznawanymi wartościami.

Oferta firmy skierowana jest do klientów podejmujących decyzję o zakupie aparatury medycznej w sposób nowoczesny, otwarty i świadomy. Swoje produkty adresuje do tych placówek medycznych i lekarzy, którzy cenią swój czas, a ich działania skupiają się przede wszystkim na podnoszeniu własnych kwalifikacji i rozszerzaniu oferty diagnostycznej, by zagwarantować pacjentom jeszcze lepszą opiekę.

„Trwałe, oparte na zaufaniu relacje z klientami buduję podnosząc stale swoje kompetencje oraz czerpiąc z doświadczeń kierujących się podobnymi wartościami i nowocześnie myślących firm i ludzi. Przede wszystkim jednak dotrzymując składanych klientom obietnic i działając w zgodzie z najwyższymi standardami etycznymi.”

Rafał Józefacki - właściciel